Pečujte správně o multifunkční vysavač – tisíckrát vám to vrátí!

Život by se dal rozdělit na dvě části. Ten před tím, než jste si pořídili víceúčelový vysavač a život s ním. Dá se to pojmenovat i jako nebe a dudy nebo rodinný přítel, který pomůže zažehnat téměř každou katastrofu. Aby dobře sloužil a dlouho vydržel, je potřeba o něj ale také dobře pečovat.

Nepostradatelný pomocník, lev dílen, zahrad domácnosti, a bude-li potřeba, i salónů. Postaví se kečupu, omáčce i šponám a pilinám. Bude po ruce při rekonstrukci, dodělávkách na novostavbě i při vyměňování podestýlky křečka či čištění akvárka rybičky. S multifunkčním vysavačem si projdete všechna roční období. Podzim a spadané listí, zima a rozbité skleněné ozdoby, jaro a přesazovaní květin, léto a práce v dílně.

Pomůže při vrtání, řezání, montování ředění i barvení. Zkrátka žádný prach, nepořádek nebo upatlané ruce, když si to nepřejete. Vytáhnete filtrační sáček a vysajete s ním zbytky vody v bazénku před zimou, vyčistíte příjezdovou cestu i chodníky od spadaného listí.

Základem pro to, aby vás vysavač nezklamal a práce s ním byla stále efektivní i při dlouhodobém používání stroje, je výběr kvalitního zařízení a samozřejmě i základní péče, díky které vysavač bude pracovat dlouho a kvalitně.

Kvalitní zpracování a inovativní technologii naleznete například ve víceúčelovém vysavači Kärcher WD 3 S CAR. Přístroj si poradí s jemnou i hrubou špínou. Robustní nádoba na prach 17 l, přívodní kabel 4 m a 2 m dlouhá hadice umožňují rozsáhlý úklid. Kvalitní skládaný filtr i odolný vliesový sáček zabrání prášení i při sání jemnějších nečistot. Před odstraněním mokrého nepořádku sáček stačí pouze vyjmout. Díky funkci fukaru jej navíc využijete i například při odstraňování pilin, napadaného listí, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. K přístroji dostanete i přílušenství, které oceníte při čištění domu, garáže, auta, terasy, a hlavně při úklidu hůře dostupných míst a skulin. Podlahová hubice, štěrbinová hubice i nástavce speciálně pro úklid auta skutečně využijete i v dalších oblastech. V říjnu navíc WD 3 S CAR koupíte za akční cenu!

Při vysávání nečistot suchých používejte vždy vliesový sáček, protože slouží i jako další filtr prachových částic. Jaké další zásady dodržovat pro dlouhý život a efektivní dlouhodobý úklid se dozvíte zde: Jak správně pracovat s víceúčelovým vysavačem a pečovat o něj | Karcher.cz

Více informací o pomocnících na doma i ven zjistíte na www.karcher.cz.

Publikováno: 07. 10. 2022

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Milena Hájeková