Kvalitní vstupní dveře od spolehlivého dodavatele

Obsah článku:
  1. Nabízené materiály

Je na čase vyměnit vstupní dveře do vašeho domu, bytu nebo do panelového domu? V tom případě byste se jistě mohli zajímat o kvalitu a také bezpečnost, na kterou je při výběru dveří kladen velký důraz. Okna JIS, společnost, která se dlouhodobě zabývá prodejem dveří, nabízí své služby od A do Z. Při komunikaci s profesionály z oboru se setkáte s lidským přístupem, budou vám nápomocní od výběru, přes kalkulace, instalaci a zajistí také záruční a pozáruční servis vašich nových dveří.

Nabízené materiály

V nabídce Okna JIS se setkáte se třemi druhy materiálů, které jsou poptávány nejčastěji, je to plast, dřevo a v neposlední řadě také nadčasový hliník. Ve všech třech případech se jedná o kvalitní zpracování dveří, které dbají na bezpečnost a také líbivý vzhled. Kromě výběru z mnoha barevných variant nabízí také zasazení různých ozdobných výplní, které zároveň propustí světlo do chodby nebo vstupní haly.

První materiál, ze kterého jsou dveře velmi často vyráběny a poptávka po něm je vysoká, je plast. Plastové dveře JIS jsou velmi nenáročné na údržbu, odolné proti náročným povětrnostním vlivům, vysokým i nízkým teplotám. Co se týká bezpečnosti, na tu se budete moci spolehnout. K plastovým dveřím JIS náleží certifikát o bezpečnosti třídy R3.


Druhým, neméně oblíbeným materiálem je dřevo. Pro výrobu dřevěných dveří od dodavatele Okna JIS jsou používány vysoce kvalitní dřeviny, které jsou schopny se správnou péčí chránit vaši domácnost po dlouhá léta. V návaznosti na kvalitu dřeva se mohou dveře pyšnit vysokou stabilitou, která je navíc podpořena hloubkovou impregnací, kterou je dřevo napouštěno. Díky tomu je materiál dlouhodobě odolný a stálý.

Posledním nabízeným materiálem je nadčasový hliník. Hliníkové dveře JIS vyrobeny z tohoto materiálu působí velmi luxusně a jejich životnost je téměř nekonečná. Pyšní se vysokými izolačními vlastnosti, a kromě využití na vstupní dveře do rodinného domu jich můžete využít také do panelových domů, a dokonce také pro průmyslové haly.

Publikováno: 01. 05. 2023

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Pavlína Vokounová