Moderní přístup k inovaci osvětlení – Světlo jako služba dobývá svět

V současné době se stále častěji setkáváme s tím, že se společnosti snaží vyjít vstříc svým zákazníkům. Ne jinak je tomu také u společnosti Philips Lighting, která přišla na trh s novým přístupem Světlo jako služba. Nabízí tak modernizaci osvětlení ve velkých výrobních halách, na letištích, v kancelářských budovách a dalších provozovnách velkých společností za nulové vstupní náklady.

Kvalita ruku v ruce s úsporami

V čem spočívá hlavní výhoda přístupu Světlo jako služba? Na dnešní společnosti jsou kladeny obrovské nároky v oblasti kvality osvětlení ve všech provozovnách a kancelářích. Úsporné a kvalitní LED technologie jsou lákavým řešením především proto, že dokážou ušetřit nemalé náklady. Pro většinu firem je však nepředstavitelné najednou investovat obrovskou částku do modernizace veškerého osvětlení. Společnost Philips Lighting si všechny tyto překážky uvědomuje, a proto nabízí firmám jednoduché řešení. Totiž že ve vaší firmě provede audit, navrhne nejvhodnější způsob modernizace osvětlení a po vzájemné dohodě a podpisu smlouvy namontuje inovativní a úsporné LED osvětlení na míru, které pak v průběhu následujících let také provozuje. A to vše za nulové vstupní náklady. Za službu předem nic neplatíte. Smlouvou se sjednává pouze měsíční paušální poplatek za poskytnuté služby, vy se tak již o nic dalšího nestaráte a můžete se plně soustředit na své podnikání.

Běžný princip uplatněný na neobvyklém místě

Máte předplacenou některou ze služeb, jako jsou Dropbox, Spotify nebo například cloudové služby? Tyto služby jsou charakteristické tím, že jejich používání je pro člověka velmi pohodlné a příjemné. Užívat je můžete obvykle díky tomu, že platíte přijatelný paušální měsíční poplatek. Pokud byste však chtěli sami pro sebe vytvořit svou verzi této služby a ušetřit díky tomu měsíční poplatek, pravděpodobně byste se nedoplatili. Společnosti, které tyto služby nabízejí, totiž investují nemalé peníze do vývoje a provozu těchto aplikací a konečný spotřebitel se na financování tohoto projektu obvykle podílí pouze malou měrou v podobě paušálního poplatku. A tak nakonec spotřebitel dojde k názoru, že je pro něj lepší platit minimální měsíční poplatek a využívat danou službu se všemi jejími pokročilými funkcemi a dalšími výhodami. Na obdobném principu funguje také přístup Světlo jako služba. Namísto obrovské počáteční investice do inovace osvětlení na počátku projektu se vaší společnosti vyplatí využít službu společnosti Philips Lighting, platit paušální poplatek a nemuset se o osvětlení již v žádném ohledu starat. Nejlepší na tom je, že finanční prostředky, které díky modernímu LED osvětlení ušetříte na nákladech, pokryjí značnou část měsíčního poplatku, který za službu platíte.

Publikováno: 13. 10. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Finance a energie

Autor: Milena Hájeková

Tagy: LED technologie | světlo jako služba