Bez obrazů ani ránu. Ale proč si vybrat ty vícedílné?

Máte pocit, že vašemu bydlení něco chybí? Možná jste jen zapomněli na pár stylových dekorací, díky kterým by v interiéru zavládla ta správná atmosféra. A znáte snad něco stylovějšího než vhodně zvolené obrazy? My ano – vhodně zvolené vícedílné obrazy. Inovativní dekorační doplněk vyplnil mezeru na trhu a zaručeně mu přijdete na chuť i vy.

Co je vícedílný obraz?

Netušíte, co si pod pojmem vícedílný obraz představit? Jde snad o umělecké dílo „na pokračování“? Vlastně ano. V minulosti jste si mohli zakoupit pouze jednotlivé obrazy, které – ač mohly vypadat sebelépe – nemusely zaplnit všechen požadovaný prostor. A právě v tomto směru exceluje vícedílná varianta. Pokud doma máte volnou zeď a rádi byste ji zaplnili tak, aby na ní zbylo jen minimum prázdného místa, pak je vícedílný obraz ideálním řešením. Skládá se z několika (většinou tří, čtyř, pěti, ale i více) jednotlivých částí, které můžete rozvěsit podle libosti. Celek však nejlépe vypadá, když se mezi obrazy dodržuje stejná vzdálenost (od cca 0,5 cm po několik cm).

Kde vícedílné obrazy seženete?

Také na stěnách vašeho příbytku by se jistě vyjímaly ručně malované obrazy na plátně. Ale kde se po nich poohlédnout? A nejsou příliš drahé? Ve virtuální galerii na www.obrazydoma.cz najdete široké spektrum motivů – abstraktní, černobílé, florální, africké, egyptské a mystické. Jedná se o originály obepínající rám tak, aby nebyl vůbec vidět. Vypadají velmi elegantně a hodí se do každého moderně pojatého interiéru. Prodejce nabízí třídílné, čtyřdílné a pětidílné obrazy za skvělé ceny. Ať už si stěnu ozdobíte výjevem z africké přírody, nebo abstrakcí, výsledek předčí vaše očekávání.

Publikováno: 19. 12. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Interiér

Autor: Milena Hájeková

Tagy: obrazy na zeď | ručně malované obrazy na plátně | vícedílné obrazy