Síť proti hmyzu by neměla chybět ani ve střešním okně

Trápí vás všudypřítomný hmyz, a to i navzdory tomu, že jste si pořídili kvalitní sítě do oken? Možná jste však nezasíťovali všechna okna – nezapomněli jste náhodou na ta střešní? I na ně se vyrábí sítě, obvykle s manuálním ovládáním. Stačí se chopit madla a jednoduchým pohybem síť stáhnout nebo vytáhnout. A když ji nebudete dočasně potřebovat, necháte ji zarolovanou ve vrchním krytu. Komfortnější opatření proti nevítaným okřídleným návštěvníkům nenajdete.

Díky sítím se vám bude v létě lépe spát

Usínání v místnosti, kde se nepřetržitě větrá, je velmi příjemné. V létě to ani kolikrát jinak nejde, protože vysoké teploty dělají z místnosti skleník. Spánek je však sladký jen do doby, než se vám kolem hlavy začnou prohánět bzučící komáři a jiný nevítaný hmyz. Opatříte-li svá okna sítěmi, nebudete muset nic takového řešit a konečně si pořádně odpočinete. Sítě proti hmyzu se standardně vyrábí z transparentní či barvené síťoviny, kterou tvoří skleněná textilní vlákna. Systém se skládá z bočních vodících lišt a zmíněného vrchního krytu. Tyto komponenty jsou obvykle z extrudovaného hliníku a vydrží po mnoho let v původním stavu.
Kvalitní sítě proti hmyzu, ale také žaluzie a rolety najdete v nabídce prověřeného prodejce na www.rolety-site.cz.

Alergici mohou zvolit speciální síťovinu

Pohybuje-li se v domácnosti alergik, pak je velmi důležité udržovat vzduch ve vysoké kvalitě. V praxi to znamená hodně větrat, a to tak, aby se dovnitř nedostal pyl. Jak problém elegantně vyřešit? Díky síti proti hmyzu budete mít klid. Větší ani menší zástupci hmyzí říše do vašeho příbytku neproniknou, ale běžná síť bohužel nezadrží malé pylové částečky. Alergici však nemusí klesat na mysli, protože někteří prodejci vyrábí i sítě se speciální protipylovou síťovinou. Speciální síťovina chrání interiér před průnikem prachu, pylu a smogu. Jedná se o membránu s póry tak malými, že přes ně částice neproniknout dovnitř.

Publikováno: 23. 09. 2017

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Milena Hájeková

Tagy: sítě proti hmyzu | sítě proti hmyzu střešní okno