Domů » Najdi si kontakty, které potřebuješ
Rady a tipy

Najdi si kontakty, které potřebuješ

Chcete rychle a jednoduše získat kontakty na potencionální klienty k Vašim telemarketingovým a direct marketingovým kampaním a potřebujete rychle řešit pohledávky po splatnosti, a to s minimálními náklady? Řešením pro Vás mohou být zpracované databáze firem.

Širokou nabídku databází solidních a spolehlivých společností a podnikatelů registrovaných v ČR a SR Vám nabízí spolehlivá společnost Soliditet s.r.o. s pobočkou v Praze a současně provozující webové stránky ALBERTINA s odkazem na www.albertina.cz. Firma Soliditet s.r.o. má přehled o všech subjektech s přiděleným IČ, a proto databáze firem disponuje více než 2,7 mil. záznamy, a to nejenom o společnostech a podnikatelích z celé ČR i SR. V nabídce této firmy dále najdete finanční monitoring (sloužící zejména k prověřování obchodních partnerů a k prevenci řešení pohledávek) a odvětvové srovnávací analýzy (představující souhrn metod k získávání informací o konkurenci a vyhodnocování jejich silných a slabých stránek). Získat můžete i certifikace ekonomické kondice. Tato ocenění Vás zařadí do exkluzivní kategorie, v níž jsou uvedeny seriózní, solventní, spolehlivé a dynamické společnosti a podnikatelé.

Nabízená databáze firem je rozdělena do kategorií Albertina, cestovní ruch a pohostinství, doprava, lékaři a lékárny, manažeři velkých českých firem, mateřské školy, ZŠ a SŠ, obce, prodej chovatelských potřeb, prodejci výpočetní techniky, realitní kanceláře, reklamní agentury a tiskárny, stavebnictví, telefony osob, účetnictví a daňové poradenství a zemědělství.

Jednotlivé společnosti jsou členěny především dle oboru podnikání, obratu, zisku, počtu zaměstnanců, stability, platební morálky a dostupnosti kontaktních údajů.

Předností nabízené databáze firem je její průběžná aktualizace a množství udržovaných údajů. Samozřejmostí je, že se získanými údaji o klientech je nakládáno v souladu s platnými zákony ČR a SR, především dle zákonů o ochraně osobních údajů. Získané osobní údaje od zákazníků plně zabezpečené proti zneužití nejsou poskytovány třetím osobám, ale jsou používány výhradně pro vnitřní potřebu společnosti Soliditet s.r.o.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře