Kdy je potřeba zámečnická firma

Zabouchnuté dveře, poškozený zámek u vchodových dveří nebo jen instalace bezpečnostního zámku. To všechno mohou být případy, kdy je určitě vhodné zavolat si na to odborníka. V neposlední řadě je to i situace, kdy bychom nechtěli být vykradeni po příjezdu z dovolené. Ochránit sebe, své blízké a svůj majetek můžeme právě s pomocí profesionálních zámečnických firem, prazskyzamecnik.cz , které nás jistě nenechají na holičkách.

Zabouchnuté dveře

I tak zdánlivě nepatrný problém, jako jsou zabouchnuté dveře, vyžaduje účast profesionála., prazskyzamecnik.cz .Nejmenším problémem je otevírání vnitřních dveří, protože v takových konstrukcích jsou často instalovány jednoduché zámky. Takové konstrukce jsou na jedné straně opatřeny západkou a na straně druhé klíčovou dírkou. Tento problém se často setkávají rodiče zvědavých dětí. Daleko těžší je případ, kdy je u vchodových dveří namontován nejen bezpečnostní zámek, ale třeba i přídavný, který další práci jen stěžuje. Musíme se tedy držet určitých pravidel, neprofesionální přístup může nepříznivě ovlivnit stav samotných dveří a nahrazení kovové vstupní konstrukce není zrovna levné. Hlavním cílem je otevřít zamčené zámky a nepoškodit dveře.

Pro bezpečný domov

Při zajišťování bezpečnostního systému soukromého domu, kanceláře nebo jiné místnosti je zvláštní pozornost věnována především mechanismům zamykání dveří. Jejich účelem je chránit budovu před neoprávněným přístupem a jinými nezákonnými činnostmi. V závislosti na vlastnostech dveří je pak odborníkem vybrán vhodný typ zamykací konstrukce. Pokud jsou vybrány zámky pro kovové dveře, vezme se v úvahu především jejich praktičnost a snadné použití. Důvodem je každodenní používání křídla dveří. Na více dveřních mechanismů se vztahují vysoké požadavky na spolehlivost. Musí odolávat těžkým nárokům a musí být odolné vůči negativním vlivům prostředí. Prazskyzamecnik.cz - spolehlivost a kvalita.

Speciální zámky

Magnetické zámky

Elektromagnetický mechanismus pracuje na základě elektromagnetu. Chceme-li otevřít dveře, musíme zadat kombinaci kódů, připojit speciální elektronickou kartu, klíčenku nebo jiný klíčový prototyp. Nejdražší prototypy podporují rozpoznávání biometrických dat majitele domu, ale pro jejich práci je nutné stabilní připojení ke zdroji energie. Pokud vypneme elektřinu, mechanismus se otevře. Prazskyzamecnik.cz - vše pod kontolou.

Přídavné zámky

Přídavné zámky výrazně zvyšují zabezpečení našeho domu. Jeho montáž je velice jednoduchá a v případě, že se k nám budou dobývat nezvaní hosté, práci jim přídavný zámek jistě ztíží. Za pomoci malého knoflíku můžeme zámek pohodlně uzamknout. Ovšem existují na trhu i přídavné zámky, přídavné zámky, kde je nutné zámek zadlabat přímo do dveří. Sem se pak namontuje bezpečnostní kování a standardní cylindrická vložka.

Zamykejme!

Ovšem ne jenom kvalitní bezpečnostní zámek , kterým opatříme vchodové dveře, nám pomůže ochránit náš majetek. Je třeba také dobře zamykat a učit to i své ratolesti. Hodně lidí si myslí, že postačí, když zastrčíme klíč do zámku. Zloději se nezabývají klíčem, ale tím, jak zámek pokořit. Proto zamykání vchodových dveří jim práci alespoň znepříjemní a musejí vynaložit větší úsilí. Prazskyzamecnik.cz - spolehlivý partner pro náš bezpečný domov.

Publikováno: 20. 11. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Milena Hájeková