Hledáte firmu z Prahy, která vám pomůže s geodetickými pracemi?

Většina z nás alespoň jednou za život potřebuje služby geodeta. Pokud stavíme více domů po několika letech, nebo přistavujeme, případně u nás probíhá něco dalšího na stávajících nemovitost, dříve či později budeme geodetické práce určitě potřebovat.

Spolehlivá společnost z Prahy

Jestliže jsou ve vašem hledáčku geodetické práce Praha, můžete se s důvěrou obrátit na společnost, jež najdete na webových stránkách geo5.cz. Tato společnost s 28letou tradicí nasbírala za své působení nespočet zkušeností, a tak vám poradí skutečně se vším a co je možné, pro vás také vyhotoví. Můžete se podívat na její bohaté reference, které najdete taktéž na jejím webu, a tak se na konkrétních objektech přesvědčit, co např. prováděla. GEO-5 ale kromě geodetických služeb nabízí i pomoc s hledáním pozemku na klíč. Ten, o němž sníte najde, a také jej prověří. Zároveň vás provede celým procesem jeho nákupu. I v případě, že chcete stavět, provede vás kompletně celým procesem výstavby. Budete vědět, jak bude probíhat od první myšlenky až po kolaudaci. Se všemi případnými těžkými chvílemi, které se se stavbou pojí, vám rádi pomohou.

Co vše můžete poptávat?

Je toho skutečně mnoho od známých po méně známé „věci“. Časté je zaměření pozemku, ale stejně tak můžete potřebovat identifikaci parcel, poradenství v katastru nemovitostí, zajištění funkce odpovědného geodeta, zaměření a vyhledání inženýrských sítí a mnohé další. Anebo řešíte geometrický plán? Je jej potřeba k účelu rozdělení pozemku, změny hranice pozemku, vyznačení budovy, vyznačení věcného břemene a práva stavby, ale také při doplnění pozemku dosud evidovaného ve zjednodušené evidenci do katastru. Ať už potřebujete z oboru geodezie cokoli, společnost GEO-5 z Prahy 4 – Kamýk, vám se vším ráda pomůže.

Publikováno: 31. 08. 2021

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Milena Hájeková