Když se předělává bytové jádro

Koupili jste starší byt nebo už roky obýváte jednotku, v níž se ještě nachází umakartové jádro? Ruku na srdce, žili jsme tak všichni, ale dnes je umakart těžce za „zenitem“. Každý, kdo může, hodlá se ho zbavit. Pořídit novou koupelnu a toaletu zvládnou ročně sta tisíce Čechů. Aby byla koupelna jako ze škatulky, dochází k výměně vany, umyvadla i obkladů. Nové a moderní ale nejsou pouze doplňky, jež jsou očividné na první pohled, nové a funkční musí být i vodovodní, topenářské a odpadní vedení. Instalatér Praha se stane vaším parťákem do nepohody, protože celková rekonstrukce bude vyžadovat určitý čas a pevné nervy.

Co instalatér umí?

Instalatérské práce obsáhnou výměnu a montáže umyvadla a baterií, výměnu sifonu, instalaci pračky, montáž redukčních ventilů a vodoměrů, instalaci bojleru, kompletní rozvody vody a veškeré doplňkové práce. Instalatér má kromě speciálního nářadí, bez něhož montáže nesvedete, i vlastní know how. Dokáže poradit, vymyslet a realizovat uspořádání veškerého sortimentu tak, aby v koupelně zbylo co nejvíce místa a působila skutečně příjemným dojmem.

Trefa do černého

Rekonstrukce bytového jádra se tak nemusí stát nutně testem vaší nekonečné trpělivosti a práce mohou „šlapat jako hodinky.“ Člověk si akorát musí dobře vybrat. Není totiž instalatér, jako instalatér. Dobrá pověst a reference jsou ceněnou vizitkou jeho práce. Navíc, pokud živnostník obstojí i v případě havárie, jako je například čištění odpadů, je to trefa do černého. S ucpaným odtokem a zanesenými trubkami se čas od času potká každá domácnost, a kdo zažil, ví, o jak nepříjemnou situaci se jedná. Kontakt na čištění odpadů Praha se proto velmi hodí. Odborní pracovníci drží pohotovost sedm dní v týdnu a jsou tak schopní reagovat na sebemenší problémy.

Publikováno: 21. 05. 2020

Kategorie: Stavba a rekonstrukce

Autor: Milena Hájeková