Vyklízení bytů Brno rychle a bezpečně

Trápí vás starý byt po babičce? Nebo jen potřebujete vyklidit byt před stěhováním? Jak na to? Společnost Dymas nabízí rychlé a levné vyklízení bytů Brno jako součást svých stěhovacích služeb. Tuto nabídku lze využít také samostatně, pokud potřebujete vyklidit byt před odjezdem do zahraničí nebo pokud se chcete zbavit starého nepotřebného nábytku či spotřebičů. Jsme schopni odvézt jeden kus nábytku i vyklidit celý byt a k tomu půdu nebo sklepní prostory.  

Pracujeme kdekoliv

Jsme zvyklí pracovat za jakýchkoliv podmínek, ve starém nepoužívaném sklepě i na zaprášené půdě. Vyklidíme starší nepoužívaný byt po rodičích a zlikvidujeme jakýkoliv nábytek i elektrické či plynové spotřebiče. Vše odvezeme do sběrného dvora k ekologické likvidaci nebo k výkupu do bazaru. Vyklízíme také byty po stavebních rekonstrukcích. Zbavíme vás tak stavebního odpadu, suti i zeleně z terasy nebo zahrady před bytem.

Odvoz těžkých břemen

Vyklízení bytů Brno můžete použít i pro odvoz a likvidaci objemných předmětů jako jsou staré nefunkční hudební nástroje nebo trezory. Zbavíme vás plynového kotle i těžkého sporáku, lednice nebo mrazáku. Na vše jsme dokonale technicky vybaveni a můžeme tak za pomoci jeřábu nebo auta s rukou stěhovat i z vyšších pater panelákových domů.

Komplexní nabídka

Kromě vyklízení bytů nabízíme také související stěhovací služby, jako jsou následný úklid, malování stěn, pokládka podlah nebo hloubkové čištění koberců. Pokud se chystáte k vybavení bytu novým nábytkem nebo elektrospotřebiči, můžeme vám nabídnout jejich montáž a zapojení včetně instalace IT zařízení a sítí.

Rychle a bezpečně

Naší prioritou je rychlá realizace s důrazem na bezpečnost. V našem týmu tak naleznete pouze stálé a kvalifikované pracovníky, které pravidelně školíme a přezkušujeme v bezpečnosti. Díky nejmodernějšímu vybavení jsme schopni provést vše velmi rychle s minimálním narušení chodu domácnosti. Vyzkoušejte další naše služby a ušetříte čas i peníze. Stále se obáváte vyklizení starého bytu? Potřebujete poradit? Obraťte se na nás a využijte naše zkušenosti. Nebojte se, poradíme si opravdu s čímkoliv.

Publikováno: 16. 02. 2023 / Aktualizováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Rady a tipy

Autor: Milena Hájeková